WYNIKI

Wyniki Turnieju Krakow Sevens 2019

MĘŻCZYŹNI:

Gr. A

Miejsce/Place Drużyna/Team Wygrane/WIn Remis/Draw Przegrana/Lost Punkty/Points
1Juvenia Kraków (Poland)3009
2Denmark White (Denmark)2016
3Livonia Rugby (Latvia)1023
4Ciechan Ciechanów (Poland)0030

Gr. B

Miejsce/Place Drużyna/Team Wygrane/WIn Remis/Draw Przegrana/Lost Punkty/Points
1RC Podilia Khmelnickyi (Ukraine)2016
2Denmark Red (Denmark)1114
3Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania)1114
4Honfoglalok Rugby Club (Hungary)1023

KOBIETY:

Miejsce/Place Drużyna/Team Wygrane/WIn Remis/Draw Przegrana/Lost Punkty/Points
1Juvenia Kraków (Poland)40012
2Stade Rugby (Austria)3019
3Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania)2026
4Venol Atomówki Łódź (Poland)1023
5Ogniwo Sopot Women's (Poland)0040

14.09.2019 Sobota

Stadion Juvenii:

Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team Rodzaj/Type Wynik/Score
11:00Juvenia KrakówStade Rugbywomen33:10 (19:0)
11:20Denmark WhiteCiechan Ciechanówmen41:0 (26:0)
11:40Juvenia KrakówLivonia Rugbymen40:12 (12:5)
12:00 Venol Atomówki Łódź Vilniaus Regbio Akademija women 12:14 (0:7)
12:20 Stade Rugby Ogniwo Sopot Women's women 27:0 (15:0)
12:40 Denmark White Juvenia Kraków men 7:10 (7:0)
13:00Ciechan Ciechanów Livonia Rugby men12:31 (5:21)
14:20 Juvenia Kraków Vilniaus Regbio Akademija women 22:0 (17:0)
14:40 Ogniwo Sopot Women's Venol Atomówki Łódź women 5:38 (5:26)
15:00 Denmark White Livonia Rugby men 26:10 (14:0)
15:20 Juvenia Kraków Ciechan Ciechanów men 54:7 (33:0)
15:40 Vilniaus Regbio Akademija Stade Rugby women 17:28 (7:14)
16:00 Juvenia Kraków Venol Atomówki Łódź women 34:7 (19:7)

Stadion NHRK:

Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team Rodzaj/Type Wynik/Score
11:00 Denmark Red RC Podilia Khmelnickyi men 14:17
11:20 Vilniaus Regbio Akademija Honfoglalok Rugby Club men12:15
12:00 Denmark Red Honfoglalok Rugby Club men 28:7
12:20 RC Podilia Khmelnickyi Vilniaus Regbio Akademija men 7:24
13:00 Denmark Red Vilniaus Regbio Akademija men 21:21
13:20 Honfoglalok Rugby Club RC Podilia Khmelnickyi men 19:22

15.09.2019 Niedziela:

Stadion Juvenii:

Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team Rodzaj/Type Wynik/Score
09:40 Ogniwo Sopot Women's Vilniaus Regbio Akademija women 0:35 (0:14)

ĆWIERĆFINAŁY

Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team x Rodzaj/Type Wynik/Score
10:00Juvenia Kraków (Poland)Honfoglalok Rugby Club (Hungary)M1men49:0 (21:0)
10:20RC Podilia Khmelnickyi (Ukraine)Ciechan Ciechanów (Poland)M2men38:0 (19:0)
10:40 Denmark White (Denmark) Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania) M3men 15:10 (10:10) (5:0)
11:00 Denmark Red (Denmark) Livonia Rugby (Latvia) M4men 7:17 (7:12)
11:20 Stade Rugby Venol Atomówki Łódź women 17:12 (0:12)
11:40 Ogniwo Sopot Women's Juvenia Kraków women 0:29 (0:19)

PÓŁFINAŁY

Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team x Rodzaj/Type Wynik/Score
12:00 Honfoglalok Rugby Club (Hungary) Denmark Red (Denmark)M5men24:12 (12:5)
12:20 Ciechan Ciechanów (Poland) Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania) M6men0:27 (0:20)
12:40 Juvenia Kraków (Poland) Livonia Rugby (Latvia) M7men 42:5 (21:5)
13:00 RC Podilia Khmelnickyi (Ukraine) Denmark White (Denmark)M8men 12:21 (7:7)

FINAŁY

Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team x Rodzaj/Type Wynik/Score
13:20 Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania) Venol Atomówki Łódź (Poland) 3 miejsce/ Bronze finalwomen0:31 (0:14)
13:40 Denmark Red (Denmark) Ciechan Ciechanów (Poland) 7th PLACE GAME men33:17 (19:7)
14:00 Honfoglalok Rugby Club (Hungary) Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania)5th PLACE GAME men 7:19 (7:5)
14:20 Livonia Rugby (Latvia) RC Podilia Khmelnickyi (Ukraine) BRONZE FINAL men 12:40 (0:28)
14:40 Juvenia Kraków (Poland) Stade Rugby (Austria) GOLD FINAL women 19:0 (5:0)
15:00 Juvenia Kraków (Poland) Denmark White (Denmark) GOLD FINAL men 38:7 (19:7)
Facebook