HARMONOGRAM GIER 2019

Harmonogram gier

MĘŻCZYŹNI:

Gr. A

  • Juvenia Kraków (Poland)
  • Denmark White (Denmark)
  • Livonia Rugby (Latvia)
  • Ciechan Ciechanów (Poland)

Gr. B

  • Denmark Red (Denmark)
  • Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania)
  • Honfoglalok Rugby Club (Hungary)
  • RC Podilia Khmelnickyi (Ukraine)
KOBIETY:
  • Juvenia Kraków (Poland)
  • Venol Atomówki Łódź (Poland)
  • Stade Rugby (Austria)
  • Vilniaus Regbio Akademija (Lithuania)
  • Ogniwo Sopot Women's (Poland)

14.09.2019 Sobota
Stadion Juvenii:
Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team Rodzaj/Type
11:00 Juvenia Kraków Stade Rugby women
11:20 Denmark White Ciechan Ciechanów men
11:40 Juvenia Kraków Livonia Rugby men
12:00 Venol Atomówki Łódź Vilniaus Regbio Akademija women
12:20 Stade Rugby Ogniwo Sopot Women's women
12:40 Denmark White Juvenia Kraków men
13:00 Ciechan Ciechanów Livonia Rugby men
Przerwa obiadowa
14:20 Juvenia Kraków Vilniaus Regbio Akademija women
14:40 Ogniwo Sopot Women's Venol Atomówki Łódź women
15:00 Denmark White Livonia Rugby men
15:20 Juvenia Kraków Ciechan Ciechanów men
15:40 Vilniaus Regbio Akademija Stade Rugby women
16:00 Juvenia Kraków Venol Atomówki Łódź women
Stadion NHRK:
Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team Rodzaj/Type
11:00 Denmark Red RC Podilia Khmelnickyi men
11:20 Vilniaus Regbio Akademija Honfoglalok Rugby Club men
12:00 Denmark Red Honfoglalok Rugby Club men
12:20 RC Podilia Khmelnickyi Vilniaus Regbio Akademija men
13:00 Denmark Red Vilniaus Regbio Akademija men
13:20 Honfoglalok Rugby Club RC Podilia Khmelnickyi men
13:45 przejazd na Juvenię, obiad

15.09.2019 Niedziela:
Stadion Juvenii:
Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team Rodzaj/Type
09:40 Ogniwo Sopot Women's Vilniaus Regbio Akademija women
ĆWIERĆFINAŁY
Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team x Rodzaj/Type
10:00 1A 4B M1 men
10:20 1B 4A M2 men
10:40 2A 3B M3 men
11:00 2B 3A M4 men
11:20 Stade Rugby Venol Atomówki Łódź women
11:40 Ogniwo Sopot Women's Juvenia Kraków women
PÓŁFINAŁY
Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team x Rodzaj/Type
12:00 loser M1 loser M4 M5 men
12:20 loser M2 loser M3 M6 men
12:40 winner M1 winner M4 M7 men
13:00 winner M2 winner M3 M8 men
FINAŁY
Godzina/Time: Drużyna/Team Drużyna/Team x Rodzaj/Type
13:20 3rd 4th 3 miejsce/ Bronze final women
13:40 loser M5 loser M6 7th PLACE GAME men
14:00 winner M5 winner M6 5th PLACE GAME men
14:20 loser M7 loser M8 BRONZE FINAL men
14:40 1st 2nd GOLD FINAL women
15:00 winner M7 winner M8 GOLD FINAL men

 

 
 
Facebook